O MNIE

Czyli kto stoi za Draw Idea?

Cześć, tu Kamila Zielonka.

Zwana też Rysującą Idee.

Uwielbiam upraszczać złożone przekazy i naświetlać ważne idee.  Od 3 lat jako sketchnoter i facylitator graficzny jestem w tym zakresie wsparciem dla twórców i przedsiębiorców. Wykorzystuję w tym celu notowanie wizualne

W swojej pracy cenię kontakt z fascynującymi ideami i ciągłą możliwość zgłębiania nowych dziedzin. Dla moich klientów z rysunkowej perspektywy przedstawiałam tematy związane z marketingiem, psychologią, rozwojem mocnych stron, energetyką, edukacją czy grą w pokera.

Jestem autorką notatek wizualnych dołączanych do książek "Finansowy Ninja" Michała Szafrańskiego czy "Zarabianie uczciwych pieniędzy" Bartosza Nosiadka w formie rysunkowego streszczenia. Stworzyłam także notatki wizualne podsumowujące materiał z "Redline Ninja Course", czyli kursu gry w pokera stworzonego przez Robmafpoker.com.

Rysowałam w mniejszych i większych formatach m.in. dla #StrefaZmianTEDxPiotrkowskaStreetAkademia Wiedzy Praktycznej Mars Polska, Fortum Polska, Strengths Community czy ICF Mazowsze.

Tych, którzy chcą przejść do innego, wizualnego wymiaru i rozpocząć wędrówkę ścieżką rysowania swoich myśli zapraszam na całodniowe warsztaty otwarte w różnych miastach Polski. A jeśli zależy Ci na zarażeniu ideą myślenia wizualnego swojej firmy, zapraszam do współpracy przy organizacji warsztatów zamkniętych.

OCZAMI INNYCH

Czyli co mówią o mnie klienci i partnerzy?

Jadwiga Korzeniewska

Gdybym miała opisać Kamilę trzema sformułowaniami, byłyby to: tytanka pracy, kreatywna głowa, zdolna bestia.

Kamila jest osobą bardzo skoncentrowaną na działaniu a przy tym szalenie efektywną. Powierzając jej zapis graficzny konferencji #StrefaZmian wiem, że wykona go nie tylko ciekawie wizualnie, ale również przejrzyście. Dzięki temu przekaz i jego wątek główny nie ginie a jest świetnie wyeksponowany.

Kamilę wyróżnia elastyczność myślenia, chęć rozwijania i siebie, i projektów, które współtworzy.

Nie wyobrażam sobie innej osoby w roli naszego nadwornego graphic recordera :)Zapisz

ZapiszZapisz
Jadwiga Korzeniewska
Naczelny Zmieniacz w Laboratorium Zmieniacza oraz Wszechogarniacz konferencji #StrefaZmian
 

Paulina PamułaOd kilku lat niezmiennie zachwyca mnie niepowtarzalny styl rysunków Kamili. Za każdym razem, gdy otrzymuję od niej wizualną notatkę do moich webinarów lub tekstów po prostu skaczę z radości i piszczę z zachwytu! :) To niesamowite jak bardzo rezonuje ze mną to, w jaki sposób przedstawia esencję mojego wywodu w postaci rysunkowej!

Bez wątpienia jej sketchnotki przyciągają uwagę i zachwycają (biły rekordy popularności na moim fanpage'u!). Jednak tym, co wyróżnia Kamilę jest nie tylko świetny warsztat rysowniczy. Dla mnie niezwykle istotne jest jej wykształcenie psychologiczne oraz wiedza z zakresu psychologii widzenia i uczenia się osób dorosłych. Te kompetencje sprawiają, że jej sketchnotki nie tylko wywołują efekt WOW, ale przede wszystkim uczą, pozostawiają w głowie odbiorcy coś więcej. Mają długi żywot i spokojnie mogą funkcjonować nawet w oderwaniu od materiału bazowego.

Bardzo polecam współpracę z tą rysunkową wróżką! :)

ZapiszZapisz ZapiszZapisz ZapiszZapisz ZapiszZapisz ZapiszZapisz ZapiszZapiszZapiszZapisz
Paulina Pamuła
edukatorka dorosłych, autorka kursów online oraz twórczyni zaangażowanej internetowej społeczności "Wszystkiego kreatywnego"
Kamila is a great visual communicator, very easy to work with and with great ideas. We have "used" her out of the box thinking for many projects and were always positively surprised about the outcome. We highly recommend Kamila for any visual thinking and communicating project.
Frank Metzel
Founder and CEO of Alpen Animation; CEO of Life Science Animation