Strengths Community MeetUp #9 w Warszawie

StrengthsFinder MeetUp to comiesięczne spotkania organizowane przez Strengths Community. Prowadzone są one przez Coachów Mocnych Stron certyfikowanych przez Instytut Gallupa.

MeetUp’y gromadzą osoby zainteresowane profesjonalnym rozwojem bazującym na mocnych stronach. To społeczność zarówno dla specjalistów, trenerów, coachów, menadżerów wykorzystujących w swojej pracy metodologię i narzędzia Gallupa (test talentów StrengthsFinder), jak i osób zainteresowanych swoim własnym rozwojem.

To przestrzeń dzielenia się wiedzą i uczenia osób, które chcą rozwinąć swoje talenty w mocne strony oraz okazja do spotkania swojego potencjalnego partnera biznesowego, coacha, klienta,współpracownika lub przyjaciela.

W obecnej formule MeetUpy przybliżają jedną z 34 mocnych stron, jakie bada „assessment” StrengthsFinder. Dzięki pogłębionym testymonialom gości uczestnicy mają szansą dostrzec jak dany talent objawia się u jednostki; z jakimi wyzwaniami i zaletami się wiąże, jak można go wykorzystywać w codziennym życiu.

Więcej o spotkaniach przeczytasz tutaj.

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz