Konferencja „Strefa Zmian – życie zawodowe” Edycja III

O konferencji

Ideą wydarzenia organizowanego przez Laboratorium Zmieniacza i Psychologię Współczesną było pokazanie uczestnikom różnorodnych możliwości wprowadzania zmian dotyczących ich życia zawodowe. Zamiast „zawodowych” mówców motywacyjnych można tu było spotkać ludzi, za którymi stoi wiedza, umiejętności i unikalne doświadczenia.Konferencja odbywająca się w Warszawie została podzielona na trzy strefy:
– Strefę „Etat” – prelekcje dotyczące konstruowania CV i listu motywacyjnego, budowania marki osobistej poprzez media społecznościowe (zawodowe), zasad autoprezentacji w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.
– Strefę „Własny biznes” – prelekcje dotyczące pozyskiwania zleceń, sprzedaży relacyjnej, zarządzania sobą w czasie dla freelancerów i przedsiębiorców, crowdfundingu jako źródła finansowania firmy.
– Strefę „Inspiracje” – prelekcje inspirujących osób, które w realiach polskiego biznesu odniosły sukces dzięki ciężkiej pracy, determinacji, umiejętnościom nawiązywania kontaktów i zjednywania sobie klientów. 

 

Moja rola

Na kilka dni przed samym wydarzeniem uczestnicy brali udział w głosowaniu, które decydowało o tym, w której ze Stref będę realizować zapis graficzny. Gdybym tylko mogła się roztroić i być obecna w każdej z 3 stref, to bym to zrobiła! Ostatecznie w wyniku głosowania na końcu sali przypisanej do wystąpień ze Strefy „Własny biznes” znalazłam się ja. Oczywiście w pełni nastawiona na aktywne słuchanie i filtrowanie poruszanych treści oraz uzbrojona w papier, markery i pastele, których jak widzisz nie wahałam się użyć 🙂

To wydarzenie będzie we mnie „działać” przez wiele tygodni… Szczególnie ze względu na to, że wielokrotnie z ust prelegentów padły słowa: „cierpliwość”, „plan”, „cel”, co przypomina mi, że wprowadzając zmiany zawodowe i rozwijając swoją działalność warto działać krok po kroku.

Podobnie jak przy edycji „Strefa Zmian – życie osobiste” znów nie mogę się doczekać kolejnej współpracy z organizatorami tej konferencji 🙂

fot. Joanna Pawlikowska

ZapiszZapisz