Konferencja „Strefa Zmian – życie zawodowe” Edycja V

O konferencji

Ideą wydarzenia organizowanego przez Laboratorium Zmieniacza było pokazanie uczestnikom różnorodnych możliwości wprowadzania zmian dotyczących ich życia zawodowe. Zamiast „zawodowych” mówców motywacyjnych można tu było spotkać ludzi, za którymi stoi wiedza, umiejętności i unikalne doświadczenia.

Konferencja odbywająca się w Warszawie została podzielona na trzy strefy:
– Strefę „Etat” – prelekcje dotyczące konstruowania CV i listu motywacyjnego, budowania marki osobistej poprzez media społecznościowe (zawodowe), zasad autoprezentacji w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.
– Strefę „Własny biznes” – prelekcje dotyczące pozyskiwania zleceń, sprzedaży relacyjnej, zarządzania sobą w czasie dla freelancerów i przedsiębiorców, crowdfundingu jako źródła finansowania firmy.
– Strefę „Inspiracje” – prelekcje inspirujących osób, które w realiach polskiego biznesu odniosły sukces dzięki ciężkiej pracy, determinacji, umiejętnościom nawiązywania kontaktów i zjednywania sobie klientów.

Moja rola

Tym razem jako „Nadworny Graphic Recorder” na życzenie uczestników znalazłam się w strefie tematycznej Własny Biznes, gdzie stworzyłam notatki wizualne prelekcji takich osób jak: Janek Gadomski i Aleksander Hurko z Browar Monsters, Natalia Kościuk Pracownia biznesu, Alicja Rudnicka, Klaudia Fotyniuk – PR & Business Consulting oraz Dominika Nawrocka – Kobieta i Pieniądze.

Jak na konferencję pod szyldem #StrefaZmian przystało odeszłam tym razem od tabletu i cyfrowych notatek na rzecz wielkoformatowego zapisu na papierze! Cieszę się niezmiernie, że była ku temu okazja i możliwość 🙂

Bardzo podobało mi się jak z każdą prelekcją dotykaliśmy kolejnych obszarów związanych z prowadzeniem własnego biznesu, tworząc pewnego rodzaju mapę dla początkujących (i nie tylko) przedsiębiorców. Przeszliśmy od budowy biznesu dzięki tworzeniu sieci relacji przez 7 kroków skutecznej sprzedaży, gromadzenie zaangażowanej społeczności, tworzenie silnej marki aż do odpowiedzi na pytanie czy dochód faktyczne może być pasywny. To była tona wiedzy i inspiracji!

fot. Joanna Pawlikowska

ZapiszZapisz