O MNIE

Czyli kto stoi za Draw Idea?

Kamila Zielonka, czyli Rysująca Idee

sketchnoterka, facylitator graficzny, psycholog

Rysuję Twoje myśli! Wspieram twórców i przedsiębiorców wizualnie komunikując ich idee, strategie i wizje. Notując wizualnie – czy to na żywo podczas wydarzeń czy w biurowym zaciszu – skupiam się na upraszczaniu tego, co złożone, by zagwarantować jak największą czytelność przekazu.

W swojej pracy cenię kontakt z fascynującymi ideami i ciągłą możliwość zgłębiania nowych dziedzin. Dla moich klientów z rysunkowej perspektywy przedstawiałam tematy związane z marketingiem, psychologią, rozwojem mocnych stron, energetyką, edukacją czy grą w pokera.

Jestem autorką notatek wizualnych dołączanych do książki "Finansowy Ninja" Michała Szafrańskiego w formie rysunkowego streszczenia. Rysowałam w mniejszych i większych formatach m.in. dla #StrefaZmian, TEDxPiotrkowskaStreet, Akademia Wiedzy Praktycznej Mars Polska, Fortum Polska, Strengths Community czy ICF Mazowsze.

Tych, którzy chcą przejść do innego, wizualnego wymiaru i rozpocząć wędrówkę ścieżką rysowania swoich myśli zapraszam na całodniowe warsztaty otwarte w różnych miastach Polski. A jeśli zależy Wam na zarażeniu ideą myślenia wizualnego swojej firmy lub organizacji, zachęcam do kontaktu w sprawie warsztatów zamkniętych.

OCZAMI INNYCH

Czyli co mówią o mnie klienci i partnerzy?